Kategorie

O nas


Monmon&Brunto to miejsce dla Rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci produktów niebanalnych, wyjątkowych i oryginalnych. W naszym sklepie chcemy zaproponować Wam przedmioty codziennego użytku dla Waszych Maluszków, stworzone głównie przez polskie firmy, które za główny cel stawiają sobie oferowanie produktów najwyższej jakości, bezpiecznych nawet dla noworodków, zdrowych dla ich delikatnej skóry, estetycznych i trwałych.

Nasz sklep powstał z pasji do dzieci. Chcemy otaczać je przedmiotami pięknymi, jedynymi w swoim rodzaju, często tworzonymi na indywidualne zamówienie lub w limitowanych kolekcjach. Chcemy pomóc Wam ubrać Wasze dziecko, stworzyć i wyposażyć pokój w przedmioty niezbędne, niezagrażające jego zdrowiu, pozwalające spokojnie spać, bawić się i rozwijać. Na wyjątkowe okazje przygotowaliśmy ofertę ciekawych zabawek, które można wykorzystać również jako prezenty.

Kierujemy się zasadą iż kreowanie przestrzeni dziecięcej, wpływa od początku na to, jakimi przedmiotami będzie otaczał się w przyszłości człowiek. Chcemy by były to rzeczy unikalne, podkreślające indywidualny charakter każdego maluszka, proste, bez zbędnych ozdobników, wygodne i ponadczasowe. Z dbałością o szczegóły chcemy inspirować Was do aranżacji codzienności Waszych dzieci.

Zapraszamy do naszego sklepu!
 

« wróć

Made by: TOLUS